System Veranda

System Veranda to sposób na osłonę poziomych przeszklonych powierzchni, jak ogrody zimowe czy świetliki w dachach. W zależności od funkcji i zakresu zastosowania oferujemy trzy modele Verandy. Każdy z nich sterowany jest elektrycznie (możliwość zastosowania sterowania droga radiową oraz wyposażenia w automatykę pogodową), starannie wykonany tak, by skutecznie chronić przed światłem i wpasować się do estetyki budynku i przeszkleń.

Przy zachowaniu poziomego położenia kasety system pracuje pod dowolnym kątem nachylenia. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i można zamówić lakierowanie jej na kolory z palety RAL.

Do każdego modelu proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości tkanin odpornych na czynniki atmosferyczne, o wysokich parametrach termoizolacyjnych.

System VERANDA

Zastosowanie
przeszklone, poziome lub pochyłe powierzchnie dachów, ogrody zimowe.

Energooszczędność
Zastosowanie systemu Veranda zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń, co w znacznym stopniu ogranicza konieczność wykorzystania urządzeń klimatyzacyjnych.

Komfort optyczny
Struktura stosowanych tkanin typu HIGH-T-TEX skutecznie ogranicza powstawanie kontrastów tworzących się podczas wpadania promieni słonecznych do pomieszczenia.

Wysoka jakość i funkcjonalność
Wytrzymała konstrukcja oraz zastosowanie najwyższej klasy tkanin gwarantują trwałość rolet. Specjalny system naciągu umożliwia efektywną pracę Verandy na pochyłych i płaskich powierzchniach.

Dogodne rozwiązania montażowe
Zastosowanie aluminiowych uchwytów mocujących umożliwia szybki i prosty montaż systemu.

Bezpieczeństwo
Stosowana automatyka pozwala zabezpieczyć system przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.