Markizy

Markizy znajdują zastosowanie w skutecznej ochronie przed nagrzewaniem domów. Markizy tarasowe mają zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i nad balkonem. Dzięki temu, że mają regulowany wysięg, mamy możliwość dostosowania regulacji do naszych potrzeb. Dodatkowe niektóre modele posiadają kasetę ochronną, która chroni markizę przed warunkami pogodowymi, a niektóre z naszych modeli mają również możliwość instalacji zwijającego/rozwijającego napędu elektrycznego.

W ofercie znajdują się markizy balkonowe oraz markizy tarasowe.

Głównym argumentem przemawiającym na rzecz markiz to niezwykła skuteczność przed nagrzewaniem domów. Markizy proponowane przez naszą firmę gwarantują prawdziwy komfort i wielokrotnie potwierdzone zadowolenie Klientów.

Markizy tarasowe sprawdzają się doskonale w ogrodzie jak i nad balkonem. Jedną z najważniejszych cech markiz zewnętrznych jest regulacja ich wysięgu, który daje nam możliwość dopasowania do naszych potrzeb. Część markiz ogrodowych posiada kasetę ochronną, która chroni przed słońcem i deszczem materiał po zwinięciu. Niektóre z markiz posiadają napędy elektryczne ułatwiające zwijanie i rozwijanie.