Drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe DGM-S

Opis:

Poczujesz się bezpieczniej

Drzwi są często usytuowane w miejscach, w których włamywacz czuje się niewidoczny.
A gdy jeszcze łatwo jest takie drzwi pokonać, wówczas złodziej błyskawicznie osiągnie swój cel. Niestety problem ten dotyczy jeszcze wielu drzwi. Spowodowane jest to pozornymi oszczędnościami – i to w obliczu rosnącej ilości przestępstw. Zabezpiecz swój dom stalowymi drzwiami antywłamaniowymi DGM-S.

Nowe stalowe drzwi zostały sprawdzone pod kątem zgodności z Normą Europejską (WK2 według V ENV 1627 po stronie przeciwpożarowej i po stronie bez zawiasów), oraz wymaganiami Aprobaty Technicznej COBR “Metalplast” o Numerze AT-06-0366/2000 dla drzwi w klasie A i są wyposażone w wielopunktowe ryglowanie.

Niezwykle wytrzymała płyta drzwiowa

Ocieplana, o grubości 40 mm, z trójstronną grubą przylgą. Blacha stalowa z obydwu stron płyty drzwiowej (grubość blachy 0,8 mm), rama wzmacniająca i klejony na całej powierzchni wkład z wełny mineralnej. Na dolnej krawędzi zamontowano podwójną uszczelkę wargową z aluminiowym półokrągłym progiem.

Gotowy do montażu zestaw z ościeżnicą
Specjalna ościeżnica kątowa, grubość 1,5 mm, z trójstronną dźwiękoszczelną uszczelką z EPDM i progiem nabiegowym (załączony luzem). Łatwy montaż dzięki przyspawanym kotwom do zamurowania lub pod kołki rozporowe.

Atrakcyjny wygląd i zabezpieczenie przed korozją

Płyta drzwiowa i ościeżnica z cynkowanej stali, pokrytej wysokiej jakości farbą gruntującą (farba proszkowa) w kolorze białym (na bazie RAL 9016).
Bezpieczne wielopunktowe ryglowanie
Zamek wpuszczany pod klamkę z gałką, zgodny z DIN 18250, z dwoma dodatkowymi ryglami stalowymi, tworzy system wielopunktowego ryglowania.

Okucia (klamka z gałką) z zabezpieczeniem przed wyrwaniem

Komplet okuć antywłamaniowych (klamki łożyskowane) zgodnych z DIN 18527, z podłużnym szyldem (klasa ES 1). Aluminium eloksalowane w kolorze naturalnym (F1). Na życzenie: polerowana stal nierdzewna.

Wkładka bębenkowa odporna na rozwiercenie

Wkładka zgodna z DIN 18524, PZ-2-BS z trzema kluczami i kartą bezpieczeństwa do klucza zapasowego.

Łożyskowane zawiasy

Trzyczęściowe, cynkowane i wyjątkowo wytrzymałe gwarantują swobodne otwieranie i zamykanie drzwi.

2 masywne trzpienie antywłamaniowe

Po stronie zawiasów 2 trzpienie stalowe uniemożliwiające wyważenie drzwi.

Uszczelka obwiedniowa

Uszczelki zamontowane na płycie drzwiowej i ościeżnicy stanowią doskonałą ochronę przed kurzem i warunkami atmosferycznymi.

Izolacja akustyczna i cieplna

Drzwi antywłamaniowe DGM-S chronią dodatkowo przed hałasem i zimnem.
Współczynnik izolacji akustycznej: w przypadku opadającej uszczelki podłogowej Rw ok. 32 dB
Współczynnik izolacji cieplnej: k = 1,2 W/m2K.

Stabilny kształt, wypaczenie nie możliwe.
Drzwi DGM-S spełniają wysokie wymagania klasy klimatycznej III (grupa obciążeniowa S), oraz są kontrolowane według RAL-RG 426.

 
 
 

Drzwi antywłamaniowe DGM

 

Opis:

Wybierz drzwi wejściowe DGM – zwiększysz swoje bezpieczeństwo!

Gotowe do montażu drzwi wejściowe DGM oferujemy w wersji wstępnie zmontowanej. Ościeżnica kątowa została zaopatrzona w trójstronną uszczelkę (ciche zamykanie, duża szczelność i 3 zawiasy (V0026). Obydwa zamki (zgodne z normą DIN 18251, klasa 3) wyposażono we wkładki patentowe.
Gotowe do montażu drzwi wejściowe DGM oferujemy za dopłatą w dowolnym kolorze z palety RAL.
Najlepsza inwestycja, gwarantowana jakość!

Atrakcyjne okucia
Standardowy komplet klamek z rozetą z czarnego tworzywa.

Wytrzymała płyta drzwiowa
Grubość 40 mm, ocieplana, falcowana trójstronnie. Płyta wewnętrzna została na całej powierzchni sklejona z blachami zewnętrznymi.

Możliwość skrócenia o 20 mm
Dolną część płyty drzwiowej można skrócić maks. o 20 mm

Solidne zamocowanie zawiasów
W celu zapewnienia długotrwałego użytkowania 3 zawiasy z ocynkowanej stali V0026 wkręcono w specjalne wkłady wzmacniające.