Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI

Opis:

INWESTYCJA NA LATA

  • Dzięki zabezpieczeniom antykorozyjnym płaszcza bramy oraz elementom konstrukcyjnym wykonanym ze stali ocynkowanej zakup bramy segmentowej WIŚNIOWSKI to inwestycja na lata.
  • Dzięki bramie segmentowej w Twoim ogrzewanym garażu na stałe zagości ciepło. Grube, 40 mm stalowe panele wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz systemem uszczelnień na całym obwodzie bramy gwarantują najlepszą izolację termiczną.

OSZCZĘDZASZ MIEJSCE

  • Możesz zatrzymać samochód bezpośrednio przed bramą, otworzyć ją i wygodnie wjechać do garażu. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd znajduje się przy ruchliwej ulicy.
  • Bramę możesz zamontować w bardzo niskich garażach, o nadprożu już od 100 mm.

KOMFORT

  • Bez większego wysiłku, lekko i wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę segmentową ręcznie. Odpowiednio dobrany układ sprężyn i łożyskowane rolki jezdne minimalizują efekt tarcia -zapewniając komfort obsługi.
  • Bramy segmentowe dostępne są również w wersji automatycznej, dzięki czemu można je uruchamiać przy użyciu pilota zdalnego sterowania nie wysiadając z samochodu.

CZAS NA WŁASNE POMYSŁY

  • Każdy dom jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Bramę garażową WIŚNIOWSKI® łatwo dopasujesz do stolarki i elewacji budynku. Różnorodność wzorów i kolorów daje wiele możliwości wyboru, zgodnie z koncepcją domu i jego otoczenia.
  • Kształt otworu może być dowolnie zaprojektowany: kwadratowy, ścięty na krawędziach, łukowy lub zaokrąglony. Brama segmentowa pasuje zawsze do każdego z nich.
OPIS TECHNICZNY BAMY PRZEMYSŁOWEJ
 
 
panel produkcji własnej do bramy
 
 
PRZESZKLENIA I PANEL WENTYLOWANY
 
 
przeszklenia i panele bram segmentowych
 
 
WZORY BRAM SEGMENTOWYCH
 
 
wzory bram segmentowych
 
 
WZORY DRZWI BOCZNYCH
 
 
wzory drzwi bocznych bram segmentowych
 
 
KOLORYSTYKA
 
 
           KOLORY PODSTAWOWE
 
kolorystyka bram segmentowych
 
           KOLORY SPECJALNE
 
kolorystyka specjalna bram segmentowych
 
           W miejscach mocno nasłonecznionych nie zaleca się stosowania bram w kolorach ciemnych.
            Kolor oraz stopnie połysku zaprezentowane w materiale powinny być traktowane wyłącznie poglądowo