Bramy garażowe dwuskrzydłowe wiśniowski

ZALETY
 
 
DODATKOWE MIEJSCE W GARAŻU
 
• Decydując się na bramę dwuskrzydłową możesz wykorzystać maksimum miejsca w garażu. Zamontowana brama nie wymaga wolnego miejsca wewnątrz garażu.
• Szeroka gama dostępnych rozmiarów oraz brak wymaganego nadproża sprawia, że można je montować praktycznie w każdym garażu o odpowiedniej dostępności podjazdu. Sprawdza się zwłaszcza przy remontach starszych garaży nadając im nowy wygląd.
 
INDYWIDUALNE WYKONANIE
 
• Bramę można wykonać praktycznie na każdy wymiar ograniczony jedynie wymaganiami technicznymi budynku. Dostępne są w kilku wersjach; jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, z przeszkleniami lub bez, o podziale skrzydeł symetrycznym bądź asymetrycznym.
• W przypadku bram o dużych gabarytach, warto pomyśleć o dodatkowych drzwiach w skrzydle bramy, co ułatwi komunikację przy częstym korzystaniu z garażu.
 
BEZPIECZEŃSTWO
 
• Nowoczesny układ konstrukcyjny i sprawdzona technologia produkcji gwarantują bezpieczne użytkowanie. Ościeżnice oraz skrzydło bramy wykonane są z kształtowników ocynkowanych zamkniętych.
• Brama posiada szereg dodatków ułatwiających bezpieczne użytkowanie: ogranicznik otwarcia skrzydła, stopkę, ogranicznik zawiasów oraz dwupunktowe ryglowanie zatrzaskowe w każdym skrzydle.
 
PEŁNE WYPOSAŻENIE
 
• Brama dwuskrzydłowa, tak samo jak inne bramy garażowe WIŚNIOWSKI® wyposażona jest we wszystkie elementy niezbędne do jej prawidłowego montażu i funkcjonowania.
• Brama posiada kompletny zestaw montażowy dostosowany do standardowych warunków zabudowy.

WZORY BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH U DRZWI BOCZNYCH

Drzwi stalowe można dopasować do każdej bramy dwuskrzydłowej w identycznym wzorze (układ wypełnienia: pionowy oraz poziomy) i kolorze. Dostępne są z kratką wentylacyjną lub bez oraz z przeszkleniem tego samego typu co brama.

kolorystyka

Bramy dwuskrzydłowe na życzenie klienta mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety RAL. W miejscach mocno nasłonecznionych nie zaleca się stosowania bram w kolorach ciemnych. Kolory oraz stopnie połysku zaprezentowane w materiale powinny być traktowane wyłącznie poglądowo.