Automatyka DTM

Pilot Neo

Opis:
Pilot może sterować dowolną funkcją, grup lub dowolnym kanałem w urządzeniach serii DTM433MHz. Ich solidna konstrukcja ogranicza do minimum możliwość przypadkowego uruchomienia pilota.

Pilot Victory

Opis:
Pilot Victory jest ekskluzywnym pilotem dla wymagających klientów. Wytrzymała metalowa obudowa
z efektem INOX, wysoka jakość wykonania i dobre parametry radiowe dają gwarancję satysfakcji
w użytkowaniu. Pilot może sterować dowolną funkcją, grupą lub dowolnym kanałem w urządzeniach serii DTM433MHz.
 
 
 

Pilot Victory eco

Opis:
Pilot EcoVictory jest ekonomicznym pilotem dla klientów szukających nowoczesnego designu
w przystępnej cenie. Obudowa z dobrej jakości tworzyw, wysoka jakość wykonania i dobre parametry radiowe dają gwarancję satysfakcji w użytkowaniu. Pilot wyposażony w dwa lub cztery przyciski może sterować dowolną funkcją, grupą lub dowolnym kanałem w urządzeniach serii DTM433MHz.
 
 
 

Radioodbiornik Rival 431

Opis:
Odbiornik ten to standardowy, jednokanałowy odbiornik radiowy, zasilany napięciem 12…24V AC/DC pracujący w systemie DTM433MHz. Wyjście przekaźnikowe typu NO predysponuje go do sterowania automatyką bramową lub innym urządzeniem elektrycznym. Cechuje go bardzo prosta obsługa
i doskonałe parametry radiowe.

Rival 431 to standardowy, jednokanałowy odbiornik radiowy, zasilany napięciem 12-24V AC/DC pracujący w systemie DTM433MHz. Przeznaczony do współpracy ze sterownikami automatyki bramowej i innymi urządzeniami elektrycznymi. Cechuje go bardzo prosta obsługa i doskonałe parametry radiowe.
wyjątkowo prosta obsługa
kod dynamicznie zmienny KeeLoq®
odbiornik superheterodynowy
wyjście stykowe NO
współpracuje z pilotami z serii DTM433MHz
 
Dane techniczne:
 
Zasilanie: 12-24V AC/DC
Maksymalny pobór prądu: 40mA
Pojemność pamięci: 15 pilotów z serii DTM433MHz, każdy o indywidualnym numerze w pamieci
Temperatura pracy (min./max.):-20°C / +55°C
Gabaryty zewnętrzne obudowy (szer. x głęb. x wys.):55 x 27,5 x 118 mm
Montaż: na zewnątrz – bryzgoszczelna obudowa plastikowa, IP-53
Waga: 70g
 
 
 
 
 

Radioodbiornik Rival 432

Opis:
Szeroki zakres zasilania odbiornika oraz dwa wyjścia przekaźnikowe typu NO doskonale sprawdzą się
w instalacjach automatyki domowej. Może sterować urządzeniami bramowymi, oświetleniowymi i wieloma innymi według potrze klienta.
 
 
 
 
 

Radioodbiornik Rival 434

Opis:
Jeden z bogato wyposażonych odbiorników serii DTM433MHz. Mnogość programowalnych funkcji
i cztery wyjścia typu NO pozwalają budować złożone systemy sterowania radiowego. Odbiornik ten może sterować urządzeniami bramowymi, oświetleniowymi i wieloma innymi według potrzeb klienta.
 
 
 

Radioodbiornik UVR2

Opis:
Wszechstronne zastosowanie w zdalnym i ręcznym sterowaniu urządzeniami zasilanymi napięciem do 230V AC i maksymalnej mocy pobieranej 600W jak: oświetlenie, wentylacja, nawadnianie itp.

Radioodbiornik Micro

Opis:
Zasilanie 24V odbiornika oraz dwa wyjścia przekaźnikowe typu NO/NC doskonale sprawdzą się
w instalacjach automatyki bramowej. Odbiornik ten można wykorzystać do sterowania bram, szlabanów i wielu innych według potrzeb klienta.
 
 
 

Radioodbiornik Max

Opis:
Podstawowe zastosowanie to sterowanie automatyką bramową i urządzeniami elektrycznymi, takimi jak: oświetlenie, pompy, wentylacja oraz innymi w zależności od pomysłu i potrzeb.

 
 
 

Radioodbiornik S-fix

Opis:
Karta S-FIX służy do sterowania centralami bramowymi firmy FAAC. Współpracuje z pilotami DTM System serii DTM433MHz oraz z niemal wszystkimi pilotami zmiennokodowymi KeeLoq®.
 
 
 
 
 

Radioodbiornik S-mix

Opis:
Karta S-MIX służy do sterowania centralami bramowymi firmy Nice. Współpracuje z pilotami DTM System serii DTM433MHz oraz z niemal wszystkimi pilotami zmiennokodowymi KeeLoq®.
 
 
 
 
 
 
 

Radioodbiornik Spc-433

Opis:
Karta SPC-433 służy do sterowania centralami bramowymi firmy Came. Współpracuje z pilotami DTM System serii DTM433MHz oraz z niemal wszystkimi pilotami zmiennokodowymi KeeLoq®.
 
 
 
 
 
 
 

Radioodbiornik EasyRX

Opis:
Karta radiowa EasyRX przeznaczona jest do realizacji sterowania radiowego na płycie głównej central bramowych firmy DTM System serii EASY.
 
 
 
 
 
 
 

Radioodbiornik SR1/SR2

Opis:
Securio SR1 i SR2 to jedno i dwukanałowe odbiorniki przeznaczone do zastosowania w instalacjach alarmowych, w których mogą pełnić funkcję sterowania czuwaniem stref, blokowania stref
lub czujników, a także funkcję przycisku napadowego. Odbiorniki posiadają obwód antysabotażowy
w postaci styku, pozwalający wykryć zdjęcie pokrywy obudowy. Odbiorniki posiadają atest TECHOM – klasa C.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radioodbiornik Din 434-12

Opis:
Odbiornik przystosowany jest do montażu w rozdzielniach elektrycznych posiadających szynę DIN 35mm. Odbiornik jest wersją pochodną popularnego odbiornika MAX. Podstawowe zastosowanie to uniwersalne sterowanie automatyką domową np. oświetleniem, elektrozaworami, wentylacją, automa-tyką bramową, systemem alarmowym i domofonowym.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Centrala sterująca Varia 230

Opis:
Jest to sterownik do wszelkiego rodzaju napędów rolet, markiz, krat, itp. Wyjście przekaźnikowe pozwala na dołączenie silnika o napięciu roboczym wartości 230VAC i mocy do 600W. Sterownik standardowo ma wbu-dowany odbiorniki radiowy serii DTM433MHz, posiada również szereg wejść sterujących i zabezpieczających.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Centrala sterująca Varia B231

Opis:
Jest to sterownik do wszelkiego rodzaju napędów poruszających bramy jednoskrzydłowe. Wyjście przekaźni-kowe pozwala na dołączenie silnika o napięciu roboczym wartości 230VAC i mocy do 600W. Sterownik stan-dardowo ma wbudowany odbiorniki radiowy serii DTM433MHz, posiada również szereg wejść sterujących i zabezpieczających
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Centrala sterująca Varia B232 Soft

Opis:
Seria sterowników do bram VARIA dzięki swojej uniwersalności to elastyczność doboru konfiguracji do indywidual-nych potrzeb instalacji automatyki. Podstawowe zastosowanie sterownika VARIA B232 SOFT to sterowanie siłowni-kami bram dwuskrzydłowych
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Centrala sterująca Easy B231 DTM6

Opis:
Podstawowe zastosowanie to sterowanie siłownikami bram przesuwnych DTM6. Posiada bardzo prosty interfejs użytkownika, który znacznie upraszcza proces uruchomienia, dysponując jednocześnie zaawansowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Centrala sterująca Easy B232

Opis:
Podstawowe zastosowanie to sterowanie siłownikami bram dwuskrzydłowych. Sterownik posiada bardzo prosty inter-fejs użytkownika, który znacznie upraszcza proces uruchomienia, dysponując jednocześnie zaawansowanymi rozwią-zaniami funkcjonalnymi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napęd DTM 632

Opis:
Elektromechaniczny napęd DTM 6 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidual-nych. Dostępny osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napęd DTM 8

Opis:
Elektromechaniczny napęd DTM 8 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidual-nych. Dostępny osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napęd DTM 8

Opis:
Elektromechaniczny napęd DTM 8 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidual-nych. Dostępny osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napęd DTM 400

Opis:
Elektromechaniczne napędy DTM 400 przeznaczone są do bram skrzydłowych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Dostępne osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napęd DTM 600

Opis:
Zestaw DTM600 przeznaczony jest do automatyzacji bram dwuskrzydłowych o wadze skrzydła do 250kg, użytkowa-nych przez klientów indywidualnych i małe firmy. W skład zestawu wchodzi: dwa napędy DTM600 (lewy i prawy), centrala sterująca EASY B232 z obudową, odbiornik radiowy EasyRX, para fotokomórek SLIM, jeden czteroprzycisko-wy pilot NEO szary.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napędy DTM BM550, DTM A550, DTM A800

Opis:
Napęd garażowy DTM BM550 i modele pochodne to wynik współpracy DTM System z niemieckim liderem w tej branży – firmą Sommer. Wysoka jakość i nietuzinkowe rozwiązania są gwarancją pełnego zadowolenia zarówno podczas montażu jak i użytkowania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Napęd może zostać zamontowany do różnego rodzaju bram garażowych uchylnych i segmentowych (sekcyjnych), a po wyposażeniu go w dodatkowe elementy mechaniczne również do bram bocznych
i skrzydłowych.